top of page

Záštita Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97

Je nám velkou ctí, že nad naším výcvikem převzala záštitu Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97.Nadace se zaměřuje ve svých snahách a cílech – v duchu svého názvu – především do budoucnosti, aniž by však pomíjela některé palčivé problémy současnosti. Činnost Nadace má svůj hluboký smysl, protože podpora toho, co se zhodnotí teprve časem, co má rys průkopnictví a vizionářství, je společností často vnímáno jako něco zatím nedůležitého a okrajového, jako něco, co má ještě čas a není třeba se tím zabývat. Nadace se snaží této „krátkozrakosti“ svými projekty čelit a napravovat ji. V tom je také její poslání a nezastupitelné místo.


Nadace již v minulosti ocenila práci Stanislava Grofa, který v roce 2007 obdržel z rukou Dagmar a Václava Havlových prestižní cenu VIZE 97 na Pražské křižovatce za svou průkopnickou práci.


Jsme velice vděčni za tuto podporu a propojení a není také náhodou, že zahájení výcviku Grof® Legacy Training - Holos bude právě 5.10.2020, v den narozenin pana prezidenta Václava Havla.
61 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page