top of page
GROF-LT-Zentriert-Blau.png

HOLOS

Místo konání výcviku

Celý výcvik se bude odehrávat v Mezinárodním transpersonálním centru Holos v Opavě-Vlaštovičkách, které nabídne kompletní zázemí pro ubytování i výuku. Je to zároveň místo, které jsme cíleně vytvořili právě pro tyto účely - abychom zde pomáhali lidem pomocí metod transpersonální psychologie a vzdělávali zájemce v tomto oboru. 

Je to místo, na jehož rozvoji se podílela a stále podílí celá řada lidí, dobrovolníků, stážistů, pracovníků i terapeutů. Je to místo, kde prošlo holotropním dýcháním tisíce lidí, a to jak na sebepoznávacích seminářích, tak i individuálně v rámci terapeutického programu. 

Již od roku 2011 zde funguje ubytování pro lidi procházející psychospirituální krizí.

Holos Centrum opakovaně navštěvuje Stanislav Grof. Byl zde i v začátcích, kdy byla hotová pouze první část Centra, na rekonstrukci stodoly v psychoterapeutický pavilon jsme postupně pracovali s dobrovolníky. 

Díky pomoci dobrovolníků a sponzorů se nám podařilo psychoterapeutický pavilon Holos Centra otevřít v roce 2016, kde od té doby probíhají veškeré aktivity, semináře, terapie, přednášky i kulturní pořady. Již dvakrát se zde konal seminář holotropního dýchání za osobní účasti Stanislava Grofa. A je nám ctí, že se nyní stane místem konání světového projektu Grof® Legacy Training. 

Více o Holos Centru najdete na webových stránkách www.holos.cz

Podívejte se, jak jsme u nás začínali: https://sway.office.com/Tn9SyzUDolOJagLI  

bottom of page