top of page
GROF-LT-Zentriert-Blau.png

HOLOS

BernadetteBlin.jpg

Bernadette Blin

je klinická a sociální psycholožka, transpersonální psychoterapeutka, gestalt-terapeutka, lektorka a supervizor. Získala certifikaci v oboru holotropního dýchání a transpersonální psychologie od Stanislava Grofa. 


Je iniciována šamany z různých tradic (Mexiko, Maroko, Peru, Sibiř, Spojené
Státy…). Je zakladatelkou metody Evolutive Relaxation v roce 1983.


Je trenérkou transpersonálních psychoterapeutů ve Francii a po celém světě a pracuje pro CesHum (Francouzská transpersonální škola) a IIBP (Mezinárodní institut pro výzkum vědomí a psychoterapii) v Německu.
Je certifikovanou psychoterapeutkou EUROTASu a je také prezidentkou EUROTASu.

Je autorkou mnoha článků o transpersonální psychoterapii a spoluautorkou knih Healing the ego, revealing the being, the challenge of Transpersonal
Therapies” (Tredaniel), “Manual of Transpersonal Psychotherapy” (Interéditions) a “When Consciousness will awaken” (L’Harmattan).


"Ve svém učení a spisech se zaměřuji na důležitost otevření našeho srdce a našeho vědomí přijmout vše a všechno, co nám život nabízí. Hluboce se v této fázi svého života zajímám o budoucnost lidstva a o to,  jak jako transpersonální psychoterapeuti a učitelé můžeme předávat nástroje, povědomí, znalosti a zkušenosti, které pomohou lidské bytosti k vytvoření udržitelnějšího a bratrského světa."

bottom of page